Ücretsiz İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

Ücretsiz bir şekilde ilan vermek mi istiyorsunuz. O halde sahibinibul.com.tr sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemiz sayesinde herhangi bir ücret ödemeden ilanınızı oluşturabilirsiniz. Peki, ilan oluştururken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. Bir ilan oluşturuyorsanız oluşturduğunuz ilana detay belirtmeniz gerekir. Aynı zamanda fotoğraf yüklemeniz de kullanıcı açısından son derece önemli olacaktır. İlan vermek  istediğiniz zaman ilan ekle sekmesi bulunur ve oraya tıklayarak gerekli bilgileri girmeniz şarttır. Bu bilgileri girip onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra ücretsiz bir şekilde ilanınız yayınlanır. İlanınızın yayınlanma süresi 12-24 saat arasında değişiklik gösterir. Eğer siz de ücretsiz bir şekilde ilan eklemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Ücretsiz İlan Sitesi


Ücretsiz ilan eklemek istiyorsanız hemen sitemize kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemize kaydınızı gerçekleştirdikten sonra ilanınıza dair bilgileri girdiğinizde hemen ilanımız oluşturulur. Ancak ilanınız hemen yayınlanmaz ve öncelikle yöneticiye iletilir. Yönetici ilanınızı detaylı bir şekilde inceledikten sonra ise onaylama işlemini gerçekleştiririz. Onaylama işleminin ardından ise sitede ilan yayınlanır. Sitemiz  ücretsiz ilan sitesi olarak birçok kişi tarafından tercih edilir. Kullanımının basit olması ve aynı zamanda ara yüzünün gelişmiş olması sebebiyle oldukça fazla ilgi görür. Eğer siz de kullanım uygun olan bir sizi arıyorsanız ve aynı zamanda ücretsiz bir şekilde ilan eklemek istiyorsanız hemen kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olma işleminin ardından ine hızlı bir şekilde ilanınızı oluşturabilmeniz mümkündür. Kayıt olma işlemi esnasında ve aynı zamanda ilan ekleme esnasında herhangi bir ücret talep edilmez.


Ücretsiz İlan Ekle 


Hiçbir şekilde ücret ödemeden ilan eklemek istiyorsanız doğru sayfada olduğunuzu belirtmek isteriz. Sitemize kaydınızı gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz zaman ilan ekleyebilirsiniz. Ücretsiz ilan ekleme işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak yapmanız gereken siteye kayıt işlemini gerçekleştirmektir. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra istediğiniz zaman ilan ekleyebilmeniz mümkün olacaktır. İlan ekleme sekmesine tıkladıktan sonra  sizden belirli bilgiler istenir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz halinde ise siteye ilanınız düşer. Öncelikle ilanınız yönetici tarafından incelenir. Eğer herhangi bir eksik ve hata söz konusu değil ise kısa zaman içerisinde yayınlanır. İlanınız genel olarak 12 saat ve 24 saat içerisinde yayınlanmaktadır. Siz de ücretsiz bir şekilde ilan eklemek istiyorsanız hemen kayıt olabilirsiniz.