Ticari Araç İlanları

Ticari Araç İlanları

Ticari Araç İlanları

Sahibinibul.com.tr sayesinde ticari araç ilanları kategorisine giriş yaparak aramış olduğunuz aracı bulabilirsiniz.  Sitemiz kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde hizmet imkanı tanır ve hayal ettiğiniz hizmeti  sizlere verir.  Sitemiz sayesinde size kısa bir süre içerisinde ilan ekleyebilir ve aynı zamanda kendiniz için bir gayrimenkul bulabilirsiniz. Eğer  ticari araç arayışınız bulunuyor ise kısa bir süre içerisinde bu kategoriye giriş sağlayarak aramış olduğunuz araca ulaşım sağlayabilirsiniz. Öncelikle ise yapılması gereken kayıt olma işlemini gerçekleştirmektir. Kayıt olma işleminin ardından hemen istediğiniz hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Yeni Ticari Araç İlanları

Sitemizin kullanımı son derece basittir ve aynı zamanda altyapısı da oldukça sağlamdır. Alt yapısı sağlam olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yeni  ticari araç ilanları için siz de sayfanıza giriş sağlayarak yeni yayınlanmış olan güncel ilanlara bakabilirsiniz. Kendiniz bir ilan eklediğiniz zaman ise hemen sayfaya düşmeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü ilk olarak yayınlamış olduğunuz ilan yöneticiye gider ve yönetici onay verir ise sayfada yayınlanır. Bu işlem ise genel olarak 12 saat kadar bir süredir. Yani 12 saat içerisinde yayınlamış olduğunuz ilanınız siteye düşer. İlan yayınlamak için bazı kurallar bulunur ve bu kurallara uyum  sağlanması gerekir. Gerekli olan tüm bilgileri girdikten sonra onaylama işlemini gerçekleştirmenizin ardından ilanınız yayınlanır.

Ticari Araç Fiyatları 

Sitemize üyelik işlemini gerçekleştirmek ve aynı zamanda sitemiz sayesinde bir ilan yayınlamak ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde ilan yayınlayabileceğiniz gibi kazanç da elde edersiniz. Ne kadar ilan yayınlarsanız o kadar kazanç elde edeceğinizi unutmamanızı tavsiye ederiz. Çok fazla araç çeşidi vardır ve her birinin özelliği değişiktir. Bu sebebe bağlı olarak da fiyatları değişiklik gösterir. Özelliği fazla olan ve aynı zamanda modeli yeni olan araçlar elbette ki yüksek fiyata olacaktır. Siz de kendi bütçenize uygun bir araç arıyorsanız sayfanıza giriş sağlayabilir ve hemen ardından ise filtreleme sekmesini kullanabilirsiniz. Filtreleme sekmesi sayesinde en hızlı şekilde aramış olduğunuz araca ulaşım sağlarsınız. İlk önce ise yapmanız gereken ana sayfaya giriş yaptıktan sonra kaydol sekmesini tıklamak ve kayıt olma işlemini gerçekleştirmektir.