Satılık Emlak

Satılık Emlak

Satılık Emlak

Satılık emlak ilanları için siz de sahibinibul.com.tr sitemize ücretsiz bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde hem üye olmak hem de sitemizden ilan eklemek ücretsizdir. Peki, siteye nasıl üye olunur? Siteye üye olmak için yapmanız gereken üye ol butonuna tıklamak ve gerekli olan bilgileri eksiksiz bir şekilde girmektir. Sizden istenilen bilgilere eskisiz bir şekilde girdiğinizde kısa bir süre içerisinde kaydınız tamamlanır. Kaydınız oluştuktan sonra sitemizde ilanlara göz gezdirebilir ve iniz istediğiniz ilanı satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Hatta  sitemiz sayesinde kendinize ait olan bir gayrimenkulü ilana koyabilirsiniz. Üstelik ücretsiz bir şekilde hizmet alabilir ve ilan ekleyebilirsiniz. 

Satılık Emlak İlanları

Sitemize giriş yaptıktan sonra hangi imkanlara sahip olursunuz. Sitemize ücretsiz bir şekilde kaydınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra kendinizi ait olan bir ilanı yayınlayabilirsiniz. Bunun sonrasında yayınlanan ilanlara göz gezdirebilir ve satıcı ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemiz sayesinde aramış olduğunuz tüm gayrimenkullere en kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.  Satılık ev, satılık arsa, zeytinlik, villa, çiftlik evi, müstakil ev ve iş yeri gibi pek çok gayrimenkulu sitemiz sayesinde bulabilmeniz mümkündür. Sitenize giriş yaptıktan sonra satılık emlak ilanları sekmesini tıklayarak en güncel ilanları burada görebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz ve aramış olduğunuz bütün gayrimenkler karşınıza çıkar.

Satılık Emlak Çeşitleri 

Emlak çeşitleri ile alakalı detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız hemen sayfanızı ziyaret edebilirsiniz. Daha önce kaydınızı gerçekleştirmediyseniz ilk olarak sitemize kayıt olma işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Kısa bir süre içerisinde kayıt olma işlemi gerçekleşir. Kayıt olma işleminin ardından ise ilanlara teker teker göz gezdirebilirsiniz. Hatta eğer bir ilan eklemek istiyorsanız ilan ekle sekmesini tıklayarak kısa zaman içerisinde ilanınızı ekleyebilmeniz mümkündür. İlanınızı ekledikten sonra hemen sitede yayınlanmaz. İlk olarak ilanınız yöneticiye ulaşır. Yöneticiye ulaşım sağladıktan sonra ise incelenir. Bunun ardından ise eğer bir sorun  olmadığı anlaşıldığında kısa bir süre içerisinde yayınlanır. Bu süre ise en geç 24 saati bulur. Siz de sitemize giriş sağlayarak kısa bir süre içerisinde siteden ücretsiz olarak ilan ekleyebilirsiniz. Sitemize hem kayıt olma işlemini gerçekleştirmek hem de sitemizde ilan eklemek ücretsizdir.