Satılık Apartman İlanları

Satılık Apartman İlanları

Satılık apartman ihtiyacınız için sahibinibul.com.tr sayesinde hızlı bir şekilde aramış olduğunuz sonuca ulaşım sağlarsınız. Sitemize giriş sağladıktan sonra çok fazla kategori karşınıza çıkar. Eğer ki satılık apartman ilanına bakmak istiyorsanız oradan satılık apartman kategorisini işaretlemeniz ve arama yapmanız gerekir.  Sitemiz sayesinde yalnızca orada bulunan ilanlara bakmaz ve kendiniz de bir ilan ekleyebilirsiniz. Peki, ilan ekledikten sonra ne kadar süre içerisinde kullanıcılar bu ilanı görür. İlan ekleme işlemini gerçekleştirdikten sonra yönetici detaylı bir şekilde yayınlanan ilanı inceler. Eğer herhangi bir sorun yok ise daha sonra ana sayfaya yayınlamış olduğunuz ilan düşer. Yaklaşık olarak 30 gün bu ilan ana sayfada bulunur. Sonra ise pasif hale gelir.

Satılık Uygun Fiyatlı Apartman

Sitemizde bir ilan yayınladıysanız ve bu ilanın süresi dolduysa tekrardan ilan aktif etmeniz gerekir. Peki, pasif hale düşen ilan nasıl aktif hale getirilir. Bir ilanı aktif hale getirmek istiyorsanız yeniden ilanı eklemeniz gerekir. Sitede ilan ekleme linki bulunur. bu linke tıkladığınızda kısa bir süre içerisinde sizlerden detaylı bilgi girmeniz istenir. İlanınıza dair açıklama ve aynı zamanda fotoğraf ve video gibi bilgileri girip onaylama işlemini gerçekleştirmeniz şarttır. Bunu yaptığınızda ilanınız tekrardan aktif hale getirilir. Satılık uygun fiyatlı apartman için sizde sahibinibul.com.tr sayfamıza giriş yapmanız gerekecektir. Kısa bir süre içerisinde aramış olduğunuz apartmana ulaşım sağlar ve satın alma işlemini gerçekleştirirsiniz. 

 Satılık Apartman Fiyatları

Tercih edeceğiniz apartmanın özellikleri fiyatı da doğrudan etkiler. Örnek verecek olur ise tercih edeceğiniz apartman eski bir apartman mı? Eğer öyle ise yeni apartmanlara göre fiyatı daha uygun olur. Sitemize kaydınızı gerçekleştirdikten sonra her bütçeye uygun olan apartmanları görebilmeniz mümkündür. Bunun için satılık apartman kategorisini tıklamalı ve filtreleme seçeneğini işaretleyerek detaylı bir arama gerçekleştirmeniz gerekecektir. Detaylı bir şekilde arama gerçekleştirdiğiniz zaman karşınıza aramış olduğunuz apartman mutlaka çıkar. Sitemizden aynı zamanda kendinize ait olan bir ilanı da ekleyebilirsiniz. Sitemiz sayesinde ilan  ekleme işi de saniyede içerisinde gerçekleşir. Ücretsiz bir şekilde hem kayıt olma işlemini gerçekleştirebilir hem de kısa bir süre içerisinde kendinize ait olan bir ilanı ekleyebilirsiniz.