Otomobil İlanları

Otomobil İlanları

Aramış olduğunuz araca sitemiz sayesinde çok yakınsınız. Otomobil ilanları için siz de sahibinibul.com.tr sitesine giriş yapabilirsiniz. Hayalinizde bir araç bulunuyorsa ve bu aracı kısa bir süre içerisinde bulmak istiyorsanız sitemiz sizin için en doğru seçenektir. Peki, sitemize nasıl giriş yapılır. Sitemize giriş sağlamak için mutlaka üyelik işlemini gerçekleştirmeniz şarttır. Ana sayfaya girdiğinizde üye ol sekmesi ile karşı karşıya kalırsınız. Bu sekmeyi tıkladıktan sonra size bazı sorular sorulur. Bu sorular kişisel bilgilerinizi içerir. Bu sorulara cevap verip onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra kaydınız ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun ardından ise siz de sitemizde bulunan otomobil ilanlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güncel Otomobil İlanları

 Kullanıma son derece basit olan sitemiz sayesinde aramış olduğunuz her türlü araç karşınıza çıkar. İkinci el ve aynı zamanda sıfır olan araçları sitemiz sayesinde kısa bir süre içerisinde bulursunuz. Güncel otomobil ilanları için ayrı bir kategori bulunur ve bu kategoriyi tıklamanız gerekir. Bu kategoriyi tıkladıktan sonra son yayınlanan ilanları teker teker göz gezdirebilmeniz mümkündür. Burada yayınlanan ilanlara baktıktan sonra eğer beğendiğiniz bir ilan bulunuyor ise favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz her ilanın fiyatında bir değişiklik meydana geldiğinde size bilgilendirme mesajı gelir. Aynı zamanda beğenmiş olduğunuz bir aracın detayını öğrenmek istiyorsanız da satıcı ile birebir irtibata geçebilmeniz mümkündür. O halde siz de aramış olduğunuz aracı bulmak istiyorsanız sayfamıza kaydınızı gerçekleştirin.

 Otomobil Fiyatları

 birçok otomobil modeli bulunur. Sitemiz sayesinde ise aramış olduğunuz tüm otomobili modellerine ulaşım sağlarsınız. Aynı zamanda eğer aracınız bulunuyorsa ve bu aracınızı satmak istiyorsanız ilan verebilirsiniz. İlan vermek için ilan ver butonu aktiftir ve butonu tıklayarak gerekli olan bilgileri doldurmanız şarttır. Otomobilinize ait fotoğraf ve video girdiğinizde sizin için daha avantajlı olur. Kısa bir süre içerisinde değerinden otomobilinizi satabilirsiniz. Otomobillerin fiyatları özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak her türlü bütçeye uygun olan aracı sitemiz sayesinde en kısa süre içerisinde bulursunuz. İlan eklemek, sitede bulunan ilanlara göz gezdirmek için ücretsiz bir şekilde kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Siz de hayalinizde yaklaşmak istiyorsanız hemen üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.