Antika İlanları

Antika İlanları

Antika sevenlerden misiniz? Antika ilanları için siz de sahibinibul.com.tr adresimize kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü sürekli olarak burada ilanlar yayınlanır ve siz de aramış olduğunuz ilana en kısa süre içerisinde ulaşım sağlarsınız. Eğer kendinize ait bir antika bulunuyor ise kısa bir süre içerisinde aramış olduğunuz antikayı ilana verebilirsiniz. Böylelikle ilana verdiğiniz antikayı değerinden hızlı bir şekilde  satabilirsiniz. Sitemiz kullanıcılarına hızlı bir şekilde hizmet imkânı tanımaktadır. Sitemize giriş yapabilmeniz için ise kayıt olma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekecektir. O halde siz de daha fazla beklemeyin ve antika ilanları için hemen sayfamızı ziyaret etmeye başlayın.

 

Antika Çeşitleri

 

 Sayfamıza giriş yaparak sadece yayınlanan ilanlara göz gezdirmez ve aynı zamanda kendinize ait olan bir antikayı satışa sunabilirsiniz.  Sitemiz oldukça gelişmiştir ve bu sebebe bağlı olarak da filtreleme özelliği bulunur. Bu özelliği kullanarak kısa bir süre içerisinde aramış olduğunuz bütün antikalara ulaşım sağlarsınız. Sitemiz üzerinden satıcı ile birebir irtibata geçmeniz de mümkün olacaktır. Çünkü sitemiz kullanıcılarına üst kalitede hizmet imkânı tanımaktadır. O halde sizde antika çeşitleri kategorisine giriş sağlamak istiyorsanız üye ol sekmesini tıklayın ve bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup onaylama işlemini gerçekleştirin. Son olarak ise istediğiniz kategoriye giriş yaparak dilediğiniz antikaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 Antika Fiyatları 

 

 Sitemizde ilan oluşturmak ücretsizdir ve istediğiniz zaman siteye giriş yaparak ilan oluşturabilirsiniz. Bir ilan etmek istiyorsanız ilan ver sekmesi bulunmaktadır. İlanınıza ait detaylı bir şekilde bilgi girdiğinizde ve onaylama işlemini gerçekleştirdiğinizde yöneticiye eklediğiniz ilan gider. Yönetici en geç 24 saat içerisinde yayınlamış olduğunuz ilanı inceler ve daha sonra ise onaylar. En geç 24 saat içerisinde vermiş olduğunuz ilan ana sayfaya düşer ve kullanıcılar ile buluşur. Fiyatlar tercih edeceğiniz antika'ya bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak burada çok fazla antika bulunur ve neredeyse her bütçeye hitap eder. Siz de fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız veya burada yayınlanan ilanlara göz gezdirmek istiyorsanız hemen sitemize kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olma işlemini gerçekleştirmediğiniz zaman hiçbir şekilde bir işlem yapabilmeniz mümkün değildir. Sitemize kaydınızı gerçekleştirirken ise hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek yoktur.